środa, 4 lipca 2012

moje kwiaty i ja :)

Mieczyki giganty

Dziś pochwalę się moimi mieczykami,mają 164 cm wysokości,nie mierzyłam,ale jak widzicie są mojej wysokości,no chyba że ja zmalałam hihi. Piękne duże kwiaty mam nadzieję,że dzisiejsza nadchodząca burza nie zniszczy tego piękna.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję wam,że mnie odwiedzacie i za miłe komentarze które piszecie.Koniec,bo beczki z piwem już coraz bliżej toczą,14 komentarzy:

 1. Cudne są i Ty tak super z nimi wyglądasz.Posadziłam tylko 7, ale daleko moim do kwitnienia.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kwiaty i śliczna ogrodniczka.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiaty cudo, ale ja nie mogę oderwać oczu od Ciebie, czy Ty to TY, na tym małym zdjęciu i tu i z synem wyglądasz całkiem inaczej:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jadziu, czym je "karmisz" że takie mutanty wyrosły ;) ale karm dalej, bo cudne są i kolory śliczne :) żebyś jeszcze tak zapach dodała do tych zdjęć, to ja bym Ci wdzięczna strasznie była ;))
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale piękne mieczyki!!!pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne masz kwiaty a mieczyki szczególnie,uwielbiam je ale u siebie nie mam.Trzymam za nie kciuki,żeby ich nie zniszczyło:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne kwiaty i elegancka kwiaciarka - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już nie mam mieczyków -ale Twoje to wielkie okazy... śliczne. hmm co to za beczki z piwem toczą, zaciekawiło mnie to...;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie piękne giganty Ci porosły i powojnik uroczy :)
  hihi to ja sobie pomaże o tej beczce piwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. ło ho ho, piekny ogródeczek :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Merzenko,toczenie beczek z piwem tzn.zaczyna grzmieć bo dudni jak by się beczki toczyło.Beatko raczej byś nie chciała tego piwa hihihih
  Ale to było tylko dużo huku i tak na prawdę, to u nas w kościele ksiądz więcej leje wody z kropidła,niż tego deszczu było :)
  Obyło się na strachu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gradiole giganty :) już kwitną no chyba że bardzo wcześnie wsadzone do gruntu cudne:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam nadzieję że mieczyki zyją jeszcze ;) są przecudne, ta wysokość mnie powaliła Pozdrawiam i miłego dnia zyczę :))))

  OdpowiedzUsuń