piątek, 6 lipca 2012

bransoletki i coś jeszcze :)

Chwalę się moimi ostatnimi wyczynami ;) Jest tak gorąco że nie jestem w stanie pisać,ale mimo wszystko muszę się wam pochwalić,że brałam udział w szkoleniu w ramach projektu'' Czas na aktywność w Gminie Radymno''i ukończyłam kurs w zakresie ''Warsztaty doradztwa zawodowego''oraz ''Trening kompetencji i umiejętności społecznej ''Kurs prowadziła Ania z firmy ''Agencja Rozwoju Roztocza''przemiła, przesympatyczna, i bardzo kompetentna osoba.Wiele się nauczyłam i zdobyłam nowe doświadczenia.Aniu wiem,że czytasz mojego bloga :) jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję, za miło spędzony czas i za wiedzę jaką od Ciebie zdobyłam :)

Serdecznie dziękuję,wszystkim odwiedzającym mój blog i za miłe słowa jakie piszecie :)Pozdrawiam serdecznie Jadzia :)

11 komentarzy:

 1. Jadziu, gratuluję ukończenia kursu !!! napewno z niego dużo skorzystasz :)
  Bransoletki to istne szaleństwo, bo inaczej tego nazwać nie można, ale wiesz co ? wszystkie bym chciała mieć, bo wszystkie cudne :)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje bransoletki są cudne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fikuśne te bransoletki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podobają Twoje bransoletki,nabieram coraz bardziej ochoty żeby się nauczyć splatać te sznurki i koraliki:))Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wooow śliczności letnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ukończenia kursu ,a bransoletki świetne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne bransoletkowe kombinacje Jadziu, pierwsza podoba mi się najbardziej! Gratuluję tez poszerzenia wiedzy i ukończenia kursu!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie są rewelacyjne, chyba ładniejsze od moich :)

  OdpowiedzUsuń